Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z prawem własności Krynica-Zdrój - Lista ofert

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Krynica-Zdrój,małopolskie

404 957 zł28,22 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż apartamentów W centrum krynicy-zdrój lemko residence Przedmiotem niniejszej oferty jest apartament położony na 1 piętrze budynku o powierzchni 28,22m/kw w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł51 m² 11 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży mieszkania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1. Informacje podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł29,63 m² 9 989,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie w pełni umeblowane w wysokim standardzie oraz wyposażone we wszystkie sprzęty agd. o powierzchni użytkowej 29,63 m2. Znajdujące się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Krynica-Zdrój,małopolskie

805 200 zł67,10 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 67,1 m2 zlokalizowane na I piętrze w Krynicy-Zdrój przy ul. Kraszewskiego. Na powierzchnie mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Inwestycja w 50 metrowy apartament w Krynicy Zdroju w centrum miasta! nowa niższa cena 13.980zł/metr! Ten przestronny apartament o powierzchni 50 m/kw to doskonała opcja dla czterech.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,10 m² 7 908,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o powierzchni 63,10 m zlokalizowane w Krynicy-Zdroju, ul. Profesora Henryka Świdzińskiego, to atrakcyjna propozycja dla osób szukających wygodnego lokum w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Krynica-Zdrój,małopolskie

640 000 zł55,05 m² 11 625,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament W historycznej willi na zboczu góry parkowej W krynicy-zdroju Na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament położony w odrestaurowanej willi z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krynica-Zdrój,małopolskie

249 000 zł32 m² 7 661,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 32,5 m2 zlokalizowane w Krynicy-Zdroju, przy ul. Czarny Potok, to atrakcyjna propozycja dla osób szukających wygodnego lokum w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krynica-Zdrój,małopolskie

990 000 zł43 m² 23 023,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

**ekskluzywny apartament W belmonte resort && spa** Z przyjemnością przedstawiamy Państwu luksusowy apartament klasy premium w najnowocześniejszym kompleksie hotelowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pułaskiego

Dietla,Krynica-Zdrój

640 000 zł55 m² 11 625,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z dwoma osobnymi sypialniami w klimatycznej, kameralnej inwestycji "willa Złocień" położone w centrum Krynicy. Mieszkanie: mieszkanie wykończone i wyposażone-gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Pułaskiego,Krynica-Zdrój

1 250 000 zł103 m² 12 135,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Niepowtarzalny, nowy i wykończony apartament w sercu Krynicy! Apartament o powierzchni 103 m2 z antresolą o dodatkowej powierzchni 27m2 (razem 130 m2 ) zlokalizowany jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pułaskiego

Dietla,Krynica-Zdrój

471 680 zł29 m² 16 136,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z osobną sypialnią w klimatycznej, kameralnej inwestycji "willa Złocień" położone w centrum Krynicy. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 29,23 składa się z osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Pułaskiego,Krynica-Zdrój

1 675 000 zł103 m² 16 262,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pułaskiego

Dietla,Krynica-Zdrój

795 000 zł55 m² 14 441,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Źródlana

Krynica-Zdrój,małopolskie

305 000 zł36 m² 8 356,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie o pow. 36,5 m kw. ( dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój ) usytuowane na parterze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy przy ul. Źródlanej. Kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krynica-Zdrój

Centrum,Krynica-Zdrój

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie przy Deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pułaskiego

Dietla,Krynica-Zdrój

795 000 zł55 m² 14 441,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Pułaskiego,Krynica-Zdrój

1 675 000 zł103 m² 16 262,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

439 000 zł44 m² 9 865,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 44.5m2 ,PARTER ,na osiedlu Źródlana w Krynicy-Zdrój. W skład mieszkania wchodzą: -2 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon -piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Krynica-Zdrój

120 000 zł31 m² 3 870,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! okazja! wyjątkowo niska cena! Sprzedam radosne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Krynica-Zdrój

Krynica Górna,Krynica-Zdrój

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, nasłonecznione, 3 - pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie (wymieniona stolarka okienna, drzwiowa, z drzwiami wejściowymi, instalacja elektryczna - z aluminiowej na miedzianą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kraszewskiego

Czarny Potok,Krynica-Zdrój

595 000 zł64 m² 9 342,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pod cel inwestycyjny lub do zamieszkania komfortowy apartament w Krynicy-Zdroju, os. Czarny Potok. Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krynica-Zdrój,małopolskie

505 000 zł46 m² 10 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! Do sprzedania słoneczne i radosne mieszkanie z bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krynica-Zdrój

Centrum,Krynica-Zdrój

511 000 zł54 m² 9 510,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! Sprzedam radosne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krynica-Zdrój

Centrum,Krynica-Zdrój

511 000 zł54 m² 9 510,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Pułaskiego,Krynica-Zdrój

517 070 zł36 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa do prezentacji 2-pokojowego apartamentu, usytuowanego na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Pułaskiego w Krynicy Zdrój. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Krynica-Zdrój

Czarny Potok,Krynica-Zdrój

619 000 zł66 m² 9 390,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zamieszkaj w sercu Krynicy-Zdroju 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, ul. Czarny Potok, 65,92 m ( mieszkanie i piwnica) Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w górach? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Krynica-Zdrój

175 000 zł43 m² 4 099,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! okazja! wyjątkowo niska cena! Sprzedam radosne ( dwustronne, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

99 000 zł33 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! okazja! wyjątkowo niska cena! Sprzedam mieszkanie na parterze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krynica-Zdrój

Czarny Potok,Krynica-Zdrój

350 000 zł32 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Krynica-Czarny Potok Oferta sprzedaży mieszkania w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Krynicy Zdrój czyli na Czarnym Potoku 2. Powierzchnia mieszkania 32,5 m. Dodatkowo do mieszkania przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Centrum,Krynica-Zdrój

320 000 zł87 m² 3 668,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! Można podzielić mieszkanie na 2 lokale dwupokojowe. Sprzedam radosne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Źródlana

Krynica-Zdrój,małopolskie

445 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe , na osiedlu Źródlana o powierzchni 44,5 m2. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon -piwnica Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarny Potok

Krynica-Zdrój,małopolskie

659 000 zł66 m² 9 984,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Czarny Potok o łącznej powierzchni 66m2 orazpiwnica 4m2. Mieszkanie na 2 piętrze składa się: - trzy pokoje - odzielna kuchnia - łazienka z toaletą - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

259 000 zł45 m² 5 704,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 37 lat na rynku! Sprzedam radosne mieszkanie na parterze do własnej aranżacji, małego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tysiąclecia

Krynica-Zdrój,małopolskie

599 000 zł195 m² 3 071,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Krynica zdrój-nowa niżasza cena-okazja! Idealna nieruchomość pod wynajem/pensjonat/pokoje dla turystów. Dom położony na wzniesieniu z garażem. Do remontu Oferuję Państwu do sprzedaży połowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Krynica-Zdrój,małopolskie

419 000 zł50 m² 8 464,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,5 m , położone w centrum malowniczej miejscowości turystycznej Krynica-Zdrój. Szczegóły nieruchomości: - lokalizacja: al. Tysiąclecia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

329 000 zł33 m² 9 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 37 lat na rynku! Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym na zewnątrz budynku.