Apartament, ul. Leśna

Leśna, Krynica-Zdrój, małopolskie

  • 500 715 zł
  • 37,09 m²
  • 13 500 zł/m²

Zdjęcie

Michał Nosal

Skontaktuj się

Apartament, ul. Leśna

Leśna, Krynica-Zdrój, małopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

500 715 zł

37,09 m²

13 500 zł/m²

Apartament, ul. Leśna

Zaktualizowane: 12 maja 2026

500 715 zł 37,09 m² 13 500 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 500 715 zł (13 500 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 37,09 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, dwustronne, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: HARPA, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: LU 18

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Apartamenty Ognisko, to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną cieszyć się komfortem,
przy jednoczesnej bliskości natury, jak również dla miłośników aktywnego trybu życia.
Budynek położony jest w malowniczym miejscu, w odległości 1100 metrów od Centrum Uzdrowiska,
przy spokojnej, cichej, bocznej uliczce, otoczonej urokliwymi terenami zielonymi. (...)

Agent

Michał Nosal

664 663...

664 663 940

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Nosal

664 663...

664 663 940

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.