Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Krynica-Zdrój - Oferty sprzedaży nieruchomości

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

669 000 zł71 m² 9 422,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam bezpośrednio jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m2, zlokalizowane w świetnym punkcie w Krynicy-Zdroju - u zbiegu ul. Kraszewskiego i ul. Halnej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł222 m² 9 009 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:512 m²

Jeśli szukasz domu w Krynicy Zdrój , który łączy w sobie wszystko, co najważniejsze: bliskość centrum, naturę oraz ogromny potencjał inwestycyjny to ta Alternatywa jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł190,60 m² 4 979,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu przedstawiają aktualny, rzeczywisty stan nieruchomości nie są to wizualizacje. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł108 m² 11 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Osiedle Źródlana w Krynicy Zdroju Zaprasza! Zapraszamy do zakupu jednego z pozostałych dwóch pięknych domów jednorodzinnych - stan deweloperski. Osiedle Źródlana znajduje się przy Ogrodach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 090 000 zł56 m² 19 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament Z garażem podziemnym W centrum krynicy-zdroju Apartament przy ul. Cichej o powierzchni 56 m 2 znajduje się w sercu Krynicy-Zdroju, co czyni go idealnym miejscem na pobyt.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł44,08 m² 17 445,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament Z pięknym widokiem W centrum krynicy-zdroju Apartament przy ul Piłsudskiego o powierzchni 44,08 m 2 znajduje się w sercu Krynicy-Zdroju, co czyni go idealnym miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 700 000 zł197,25 m² 13 688,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:586 m²

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Krynica-Zdrój przy Alei Tysiąclecia, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

500 715 zł37,09 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Ognisko, to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną cieszyć się komfortem, przy jednoczesnej bliskości natury, jak również dla miłośników aktywnego trybu życia. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam działkę przygotowaną do wykonania indywidualnego projektu budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł34 700 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krynica Zdrój - Cichy Kącik Niesamowita działka z budynkiem i padokiem dla koni 3,47 Ha, a dokładniej: 3,4699ha = 346,99 arów = 34 699 m2 Sprzedaż prowadzi Inez Fryźlewicz tel. 882 832.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam mieszkanie na parterze w uzdrowiskowej części Krynicy-Zdroju, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł55 m² 14 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w historycznej, odrestaurowanej willi z XX wieku. Zamieszkaj tam, gdzie historia.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł32,20 m² 11 770,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Krynicy Zdroju przy ulicy Reymonta. Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 32,2 m2 na parterze w budynku przy ul. Reymonta. Składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m wraz z piwnicą 3,2 m , położone w spokojnej, zielonej części Krynicy-Zdroju. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł1 159 m² 2 070,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę aparthotelu - Krynica-Zdrój. Wyjątkowa okazja inwestycyjna - działka z pełną dokumentacją i prawomocnym pozwoleniem na budowę nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł965 m² 362,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z widokiem Krynica-Zdrój, ul. Halna Są miejsca, które kupujesz i są takie, które zaczynają dla Ciebie zarabiać. Ta działka należy do tej drugiej kategorii. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł60,50 m² 11 735,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe na parterze w Krynicy Zdroju na osiedlu Czarny Potok. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi (jeden z balkonem o wystawie południowo zachodniej) -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 342 m² 669,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka w centrum Krynicy Zdroju w pobliżu Urzędu Miasta! Szanowni Państwo nowa oferta stanowi jedną z niewielu niezabudowanych działek na sprzedaż w Krynicy-Zdroju. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam słoneczne mieszkanie do remontu w centrum Krynicy-Zdroju przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł240 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! Sprzedam dom wolnostojący w Krynicy-Zdroju pięknej o każdej porze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł320 m² 4 996,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Piękny dom w stanie deweloperskim o powierzchni 310m/kw. Opcja dla większej rodziny ze względu na wydzielone dwa lokale z osobnymi wejściami, oraz osobno opomiarowanymi licznikami lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,80 m² 11 443,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2 pokoje | 56,80 m | Centrum Krynicy-Zdrój Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 56,80 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

5 000 000 zł4 000 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Krynica zdrój Do sprzedaży zespół działek budowlanych o łącznej pow. ponad 4000m2 z istniejącym budynkiem hotelowym nadającym się do rozbudowy. Atrakcyjna, kameralna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam mieszkanie po kapitalnym remoncie z balkonem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe i wyremontowane mieszkanie o powierzchni 76 m Mieszkanie położone w Krynicy-Zdroju - na osiedlu Tysiąclecia. To propozycja idealna dla osób poszukujących gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł41,80 m² 12 416,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m z balkonem oraz piwnicą 3,3 m , położone w spokojnej części uzdrowiskowej miejscowości Krynica-Zdrój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł500 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! okazja! 10% stopa zwrotu! Sprzedam dom wolnostojący na działce 1309 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Krynica zdrój Pensjonat do sprzedaży (czynny) cena do negocjacji - 6 x studia 2-pokojowe - 3 pokoje + łazienka, - 2 pokoje 2 os, - na dole sala kominkowa i kuchnia, - parking. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł133 m² 12 030,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

W pełni wyposażony I umeblowany penthouse W historycznej willi na zboczu góry parkowej! nowa, niższa cena! Zamieszkaj w odrestaurowanej, historycznej willi z lat 20. XX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł350 m² 8 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Willa na Halnej - wyposażony luksusowy dom do zamieszkania. Nieruchomość położona jest w Krynicy Zdroju, na ulicy Halnej, znanej z wyjątkowych widoków i położenia na zboczu góry.

Szczegóły ogłoszenia

402 165 zł29,79 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł321 m² 7 632,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

- miejscowość: krynica - Zdrój - Powierzchnia domu: 321 mkw - Powierzchnia działki: 13,21 ar - Własny parking na 11 samochodów, - media: woda miejska, prąd, siła, gaz, kanalizacja - Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł500 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 554 zł64,61 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament w Willi Słoneczny Stok Krynica-Zdrój Komfort, natura i nowoczesność Szukasz wyjątkowego miejsca w górach? Poznaj apartament nr 4 w kameralnej inwestycji Willa Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł500 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam dom wolnostojący, na działce 1290 metrów kwadratowych, murowany.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł49,17 m² 9 965,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Do sprzedania słoneczne i radosne mieszkanie z bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł400 m² 5 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:694 m²

Zapraszamy do Strefy Dobrych Nieruchomości, gdzie mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękną willę zbudowaną na początku XX wieku, która obecnie jest dostępna na sprzedaż. Ta urocza,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł32 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! Sprzedam radosne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł125 m² 7 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Klimatyczny dom w Krynicy-Zdroju przy lesie. Znajdujący się na malowniczej 10,5-arowej działce w Krynicy Zdroju, ten pięknie wykończony dom o powierzchni 127 m emanuje niezwykłym.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:32 m²

- lokalizacja: mochnaczka Wyżna (gmina Krynica- zdrój ) - Powierzchnia domu: 120mkw - Powierzchnia działki: 31.9ar - Media: prąd, gaz, kanalizacja miejska, studnia, światłowód - Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł11 622 m² 301,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna pod usługi komercyjne (hotel, spa, uzdrowisko) o powierzchni 1,16 ha w rewelacyjnym miejscu przy dw981 na Krynicę | ul. Sądecka | Krynica-Zdrój. Zapraszam do.